Miminka jdou do světa

Tak nám miminka vyrostla a pomalu si balí ranečky na cestu do nových domovů. Děkuji tímto Martině Kaprálkové (chovatelce Sárky) za odchov u ní doma, protože u mě by to opravdu z pracovních důvodů i důvodu místa nešlo. Vkládám alespoň pár fotek a přeji ,,psím dětičkám,, jen ty nejlepší domovy a vždy plnou misku.

Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

Miminka jsou na světě!

Dne 4. 5. 2019 se nám narodila miminka. Na svět vykoukli 3 klučíci a jedna holčička. Maminka i ratolesti jsou v pořádku a my máme velkou radost z nových černých tlamiček.

Sarka

Sarka

   Vytisknout článek

Očekáváme narození miminek

Začátkem května očekáváme narození nového života. Držte palečky, ať je vše v pořádku a na svět se vyklubou nové černé hubičky.

Puppies

   Vytisknout článek

SÁRKY DCERA - APASSIONATA

Mám velkou radost z ćérunky mé Sárky. Jde ve šlépějích své maminky a vede si úspěšně. Děkuji Alice za péči o ní.

APASSIONATA od Dalajského potoka

Czech junior champion, Club junior champion, Czech champion
3 x ČKŠ - J, 3 x BOJ, 3 x CAJC, ISPU - J, 4 x CAC, res.CAC, 2 x CAC ČMKU, 3 x r. CACIB, ČKŠ, BOB, Regional club winner, 2 x National winner
Zkoušky ZZO a ZZO1

Sany

   Vytisknout článek

Sárka složila zkoušku ZZO1

Dne 17. 11. 2018 se nám se Sárkou podařilo složit zkoušku ZZO1. Byly to první zkoušky na našem novém budovaném cvičišti KK Kyje. Sice byla zima a pěkně zalézalo za nehty, ale jinak to byl fajn den. Sárka složila zkoušku u pana rozhodčího Jiřího Čákory s výsledkem 87 bodů ze 100.

Sarka

   Vytisknout článek

MVP TULLN 2018

Dne 28.9. jsme se vydali ve složení Martina Kaprálková, Jana Filipová a moje maličkost poprvé navštívit i rakouské výstavní kruhy. Vybrali jsme dvoudenní výstavu v Tullnu. Sice cesta nás stála trochu adrenalinu a to tehdy, když nám navigace u Dunaje řekla, ať se nalodíme na loď, ale vše jsme nakonec zvládli a dorazili na hotel.

29.9. byl první den výstavy a Sárce se podařil další krásný úspěch. Ten den získala ohodnocení CACA, CACIB, BOB a nakonec i BIG, což pro středního černého knírače je něco fantastického.

30.9. jsme úspěch zopakovali a získali opět CACA, CACIB a BOB. Ve finálových soutěžích jsme již vybráni nebyli.

Byl to nádherně strávený víkend.

Sarka
Sarka
Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

Cvičák , duben 2018

Aby bylo vidět, že nechodíme jen po výstavách, tak vkládám pár fotek ze cvičáku. Jsme členy KKKyje a i když je celý cvičák ve výstavbě (po asi 50ti letech byl KK Kyje odebrán pozemek), tak se snažíme procvičovat tělo i hlavu :o)

Sarka
Sarka
Sarka
Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek
index | 1-7 | následující | Celkem 38 článků