Odešlo malé srdíčko.......

Dne 17. 3. 2023 se ráno neprobudila naše malá jorkšíří princeznička Cheillinka ( Cheilla Prima Grichia). Dne 22. 5. by se dožila 16ti let. Byla maličká, ale srdíčkem byla obrovská. Cheillinko, strašně chybíš. Měj se tam nahoře na obláčku hezky a pozdravuj všechna naše zvířátka co tam šla před tebou......

Cheilla

   Vytisknout článek

IDS Bratislava 28.-30.10.2022

Ve čtvrtek 27.10 jsme se vypravili s Martinou na mezinárodní výstavu do Bratislavy. Dojeli jsme (až na hodinovou frontu před Brnem) v pohodě a večer jsme již trávili ve společnosti majitelů bratříčka Fidorky - Fejsíka.
Počasí bylo spíše anglické, mlhy, mrholení, no prostě nic moc. Ale výstava nás zahřála i výsledky. Fidorka Ketrys si odnesla ohodnocení:
3x CAC, 3x CACIB, 2x BOB, 1x BOS
Je to naše holčička šikovná. Jen ten návrat do Prahy byl trochu horší. Takovou zácpu na D1 směr od Brna jsem nikdy nezažila. Vyjeli jsme z Bratislavy v poledne ve 12 hodin a já dorazila domů v 8 večer. No nic, výsledky za to stály. :D

Bonnie

Sarka

   Vytisknout článek

Další život s naší Fidorkou (Bonnie)

Naposledy 23.10.2021 jsem se zúčastnila s naší holčičkou bonitace, ale od té doby jsme nezaháleli. Jezdíme průběžně na výstavy a i si pro radost zacvičit na cvičiště KK Kyje. Sárka s námi nyní bohužel nemůže, protože má po operaci nožku, ale hned jak to půjde, tak zase vycestujeme celá parta.

Výstavní úspěchy Fidorky:

9. 1. 2022 - Národní výstava psů Brno - V1, VT, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
24. 2. 2022 - Oblastní klubová výstava kníračů Mladá Boleslav - V1, VT, ČKŠ
3. 4. 2022 - Mezinárodní výstava psů České Budějovice - V1, VT, CAC

Naší poslední výstavou byla Oblastní klubová výstava kníračů v Praze Braníku, která se konala 8. 5. 2022. Bylo nádherné počasí a opravdu jsme si výstavu užili. Vystavovala i další dcera naší Sárky Dhalia od Dalajského potoka, takže setkání bylo opravdu radostné. Dokonce se mnou vyrazil i syn, který moc na výstavy není :-D a i z jeho strany byla velká spokojenost.
Výsledky stály za to:
Fidorka od Dalajského potoka V1, VT, ČKŠ
Dhalia od Dalajského potoka V1, VT, ČKŠ - (dodělán Klubový šampion)

Na fotce je naše Bonýsková (Fidorka) po úspěšné výstavě.

Fidorka

   Vytisknout článek

Bonitace je úspěšně za námi

Dne 23.10.2021 jsme se s naší Bonnie - Fidorkou zůčastnili Celostátní speciální výstavy Mladá Boleslav, která byla spojena i s bonitací. Den byl opravdu dlouhý, jelikož se dělala i zkouška na barvení srsti, ale dopadl velmi dobře.
Bonýsková získala ohodnocení CAC, ČKŠ, ISPU a na bonitaci získala čistý kód 00/5A/5. Tak už máme doma velkou holčičku :-). I když pro mne zůstane vždy ,,miminkem,,.

Fidorka

   Vytisknout článek

MVP České Budějovice V1, CAJC, BOJ - Český junior šampion

Dne 10. října jsme se zůčastnili Mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích. Den se vydařil, i když ranni teploty už byly na nule, ale dorazili jsme v pořádku na výstaviště a po chvilkovém hledání našli i výstavní kruh. Bohužel nebyl tam, kde ukazovaly propozice. Naše ,,miminko,, Fidorka ( Bonnie) získala ohodnocení Výborný 1, CAJC, BOJ a tím i splnila podmínky pro udělení Českého junior šampiona. Krásně se holčička předvedla a přímo se o ní dá napsat, že zraje jak víno.
Teď nás čeká ještě Celostátní klubová výstava v Mladé Boleslavi a na tomtéž místě v ten samý den i bonitace. Doufám, že vše proběhne na pohodu a naše mimi vstoupí mezi chovné fenky.

Sarka

   Vytisknout článek

MVP Mladá Boleslav

Dne 29.8. jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v MB. Bonnie (Fidorka od Dalajského potoka) byla přihlášena do třídy mladých. Výsledkem V1, CAJC mi udělala velkou radost. Hlavně jsme prožili zase super den se známými lidmi.

Bonnie

Sarka

   Vytisknout článek

Národní a Klubová výstava Mladá Boleslav

Dne 26.6. jsme si zajeli s Bonýskem na Klubovou výstavu do Mladé Boleslavi a 18.7. na Národní výstavu tamtéž. Bonnie byla přihlášena na obou výstavách do třídy mladých. Klubová výstava - V 1, ČKŠ - J Národní výstava - V 1, CAJC, BOJ Zažili jsme po delší době zase super den se známými a těšíme se na další.

Bonnie

Sarka

   Vytisknout článek
index | 1-7 | následující | Celkem 53 článků